Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I proszę mi o matce Boska  nie pisać "matka jakiegoś Boska". Nie jakiegoś, bo grał bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po chrześcijańsku tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy godnie uczcić ludzi ze Świdnika, którzy zginęli w katastrofie lotniczej w Smolieńsku, nazywając nimi przynajmniej kilka głównych ulic w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłat był ze swidnika ale zginął w katastrofie Casy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam przeszkadza uhonorowanie największych z wielkich na placu w Świdniku? Pan Prezydent był nas wszystkich i powinien posiąść pomnik z obeliskiem. Jest fajny projekt a nawet świetne wykonanie i tylko wytoczyć na plac. W mieście jest trochę starszych ludzi, co chcą mieć jedno publiczne miejsce do modlitwy i spoczynku. Ławeczki tez tam na pewno się znajdą... Walczyłem o Polske wolna i wyświeconą tak, jak mi zawsze kiedyś ojciec mówił. Teraz mamy szanse na taka po wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Cmentarz z tym pomnikiem a nie miasto będą zaśmiecać. Już mochery nie mają się gdzie modlić? Będą co miesiąc swoje szopki na placu odstawiać? Jeszcze brzoze niech sobie posadzą. WON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że w razie powstania tego smoleńskiego bubla ktoś go pierwszej nocy po odsłonięciu rozwali albo chociaż obleje różową farbą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam przeszkadza uhonorowanie największych z wielkich na placu w Świdniku? Pan Prezydent był nas wszystkich i powinien posiąść pomnik z obeliskiem. Jest fajny projekt a nawet świetne wykonanie i tylko wytoczyć na plac. W mieście jest trochę starszych ludzi, co chcą mieć jedno publiczne miejsce do modlitwy i spoczynku. Ławeczki tez tam na pewno się znajdą... Walczyłem o Polske wolna i wyświeconą tak, jak mi zawsze kiedyś ojciec mówił. Teraz mamy szanse na taka po wyborach!
  Największych z największych? Chodzi ci o największe wpadki prezia typu "spieprzaj dziadu", "Irasiad", "panie prezesie melduję wykonanie zadania", "małpa w czerwonym", a na końcu zapewne "ląduj dziadu", co doprowadziło do tragedii (w Gruzji było "ląduj dziadu" na 100%, później źli piloci, co nie chcieli wylądować pod presją zostali zjechani z mównicy sejmowej m.in. przez Kurskiego)? Fajne mi osiągnięcia tego NAJGORSZEGO prezydenta w historii Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Cmentarz z tym pomnikiem a nie miasto będą zaśmiecać. Już mochery nie mają się gdzie modlić? Będą co miesiąc swoje szopki na placu odstawiać? Jeszcze brzoze niech sobie posadzą. WON
 
Mam nadzieję, że w razie powstania tego smoleńskiego bubla ktoś go pierwszej nocy po odsłonięciu rozwali albo chociaż obleje różową farbą :D
 
Największych z największych? Chodzi ci o największe wpadki prezia typu "spieprzaj dziadu", "Irasiad", "panie prezesie melduję wykonanie zadania", "małpa w czerwonym", a na końcu zapewne "ląduj dziadu", co doprowadziło do tragedii (w Gruzji było "ląduj dziadu" na 100%, później źli piloci, co nie chcieli wylądować pod presją zostali zjechani z mównicy sejmowej m.in. przez Kurskiego)? Fajne mi osiągnięcia tego NAJGORSZEGO prezydenta w historii Polski.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie różową farbą, albo we wszystkich kolorach tęczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="ŁOWCA SKÓR" post="1018336" timestamp="1427228318"] JUDE ???[/quote. A ty Łowca pierwszy kwiaty będziesz składał 10? Tylko na mgłę i brzozy uważaja a i pewnie za murkiem ruskie się czają......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze im malo ? szkoda ze nie bylo w tym samolociku drugiego kaczora !!! na pomniki maja kase ,a o drogi  nie ma kto zadbac bo brak kasy  ! akurat potrzebne takie badziewie w SWIDNIKU !!!! ciekawi mnie co to za idiota wpadl na taki absurdalnie glupi pomysl, na smietnik go wywiezc a nie miasto zasmiecac !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POT SMOLEŃSKIEM ZGINELI NAJWIENSKI PATRJOCI ORAS NAJWIENKSZY PREZYDĘT WSZEHCZASUW POWINIEN BYDŹ POMNIK NA KARZDEJ ULICY A WY LEWAKI ORAS ANTYCHRYSTY WON W POLSKI NASZEJ ŚWIENTEJ OJCZYZNY DLA PATRIOTUW I KATOLIKUW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy, bracia i siostry! Dlaczego używacie tyle agresji i jadu celem oplucia swoich najbliższych? Pomódlmy się za mądrość włodarzy miasta! Niech im przyświeca najwyższy cel jednania narodu i powrotu na drogę miłości wyrażonej męką Jezusa Chrystusa, Pana Boga naszego jedynego. Zaistniała możliwość dokonania czegoś ponadczasowego w Świdniku. Miasto robotników i chłopów odeszło w zamierzchłą przeszłość. Teraz jesteśmy jednym żywym organizmem społecznym z wielką historią solidarnej walki o wolność. Przykładem wolności bym Pan Prezydent Lech Kaczyński i Jemu należy się wyrażenie wdzięczności w postaci monumentu i pomnika. Nikt nie chciał objąć nas taką opieką, jak właśnie On i za to zginął.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina niech uważa bo jako drzewo bezwartościowe bez pozwolenia może pójść pod topór w następnych wyborach.Czas przewietrzyć zatęchłe świdnickie urzędy...
Ty PISUŁARZEPATRIOTO  !!!!!właśnie pokazałeś swoje oblicze nie obrażaj ludzi ani Urzedu P.Osinie nie sięgasz do piet. Co podpuszczka poprzedniej beznadziejnej władzy która nic nic nie robiła tylko trwoniła pieniadze podatników, a teraz wszystoko na jaw wychodzi co ci robili banda nieudaczników. Co tak ich bronisz bo sam jesteś taki jak oni pytam się gdzie jest BASEN I OBIEKTY SPORTOWE GDZIE JEST MIEJSCE DLA DZIECI ŚWIDNICKICH ?????????/ NIE MA  BO JAKSON, KRÓL, MAŃKA, SZCZYGIEŁ, BRZÓZKA,TWARÓG, I RESZTA Z RATUSZA MIELI I MAJA TO W du***, ICH LUDZIE I DZIECI NIE OBCHODZA TYLKO ICH KONIEC NOSA I PORTFELA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stawianie tego gniota w centrum miasta nie zgadza ise wiekszosc mieszkancow! Wiec nie bardzo rozumiem w czym problem??? Chyba zyjemy w demkratycznym panstwie .. panie Jakson?? Powinno byc przeprowadzone referendum i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... nienawistne posty powinny być zweryfikowane przez odpowiednie władze. Mamy w kraju wolność wyznania i jeśli jest odpowiednio duża reprezentacja narodu, to należy im się godne miejsce kultu! Nie wszystkie starsze osoby mają silę na pójście do oddalonej świątyni wtedy, kiedy odczuwają potrzebę. Należy więc stworzyć im możliwość szczerego pomodlenia się w warunkach pozwalających na wzniosłe uniesienia!  Lech Kaczyński reprezentował, w opinii całego postępowego świata, najwyższe wartości moralne. W związku z powyższym, tak uważam, Jego obelisk może spełniać wszystkie eucharystyczne wymogi osoby świętej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... nienawistne posty powinny być zweryfikowane przez odpowiednie władze. Mamy w kraju wolność wyznania i jeśli jest odpowiednio duża reprezentacja narodu, to należy im się godne miejsce kultu! Nie wszystkie starsze osoby mają silę na pójście do oddalonej świątyni wtedy, kiedy odczuwają potrzebę. Należy więc stworzyć im możliwość szczerego pomodlenia się w warunkach pozwalających na wzniosłe uniesienia! Lech Kaczyński reprezentował, w opinii całego postępowego świata, najwyższe wartości moralne. W związku z powyższym, tak uważam, Jego obelisk może spełniać wszystkie eucharystyczne wymogi osoby świętej!
osoby świętej??????? Żartujesz chyba!!!! Może pozabierajmy krzyże z Jezusem z kościołów, powieśmy zdjęcie kaczora i módlmy się do niego!!!!! Święty, paranoja, trzymajcie mnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę.
PO to komuchy i sprzedawczyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WYSTARCZY DNIEŚĆ SIĘ DO NASTĘPNEGO ARTYKUŁU O BUDOWIE INTERMARSA & BRIKOMARSA DODAĆ DO NAZWY" IM.OFIAR KATYNIOSMOLEŃSKA" I PO SPRAWIE ROBIĄC NIEDZIELNE ZAKUPY MOŻNA BĘDZIE I PACIOREK ZMÓWIĆ .
Co za POmysł ??? mosz w tym łbie, jak baran w torbie !!!!  bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...